Chillout

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Pod koniec listopada klubowe rozgrywki zostaną zatrzymane i rozpoczniemy rywalizację w ramach Mistrzostw Świata. Tegoroczny mundial niesie za sobą wiele znaków zapytania, spośród których największym jest dyspozycja reprezentacji Polski. Heroicznie wywalczony awans po boju ze Szwedami oraz niezła dyspozycja w trakcie Ligi Narodów sprawiły, że celem minimum jest wyjście z grupy. Oprócz spotkań reprezentacji Polski na mundialu znajdziemy również inne ciekawe mecze, które z pewnością dostarczą nam niezapomnianych wrażeń.

Dla polskich kibiców największe znaczenie posiada grupa C, w której zmierzymy się z Argentyńczykami prowadzonymi przez Lionela Scaloniego, nieobliczalnymi Meksykanami oraz Saudyjczykami, którzy są bezapelacyjnym outsiderem. Dużo emocji zapewne dostarczy nam również grupa F. Znalazła się w niej reprezentacja Kanady, która będzie absolutnym debiutantem i po raz pierwszy w historii zagra na imprezie o takiej wadze. Kanadyjczycy z Alphonso Daviesem na czele będą chcieli zrobić niespodziankę, jednak plany spróbują im pokrzyżować Belgowie, Chorwaci oraz Marokańczycy. Podopieczni Roberto Martineza do tegorocznych mistrzostw przystąpią ze szczególnymi ambicjami, albowiem tegoroczny mundial będzie ostatnią szansą, by ugrać coś wielkiego ze złotym pokoleniem. Ciekawie zapowiada się również grupa D. Francuzi i Duńczycy są oczywiście głównymi kandydatami do walki o pierwsze miejsce, ale Australia i Tunezja również posiadają spore doświadczenie w meczach o dużą stawkę, toteż zrobią wszystko, by pokrzyżować ambitne plany Didiera Deschampsa i Kaspera Hjulmanda.

Kibice, którzy uwielbiają futbol na najwyższym poziomie, idealnie będą się czuć, oglądając grupę E. Dojdzie tam do hitowego starcia między Niemcami a Hiszpanią, które jest uznawane za najciekawszy mecz fazy grupowej. Fani kibicujący mniejszym reprezentacjom z przyjemnością będą natomiast spoglądać w kierunku grupy A, albowiem dojdzie tam do konfrontacji najsłabszych ekip mundialu. Mundial 2022 grupy wraz z listą wszystkich ekip rywalizujących na turnieju znajdziesz pod adresem https://www.meczyki.pl/mistrzostwa-swiata,72,liga. Jeżeli natomiast interesują Cię MŚ zakłady bukmacherskie, to atrakcyjna powinna być dla Ciebie strona https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/mistrzostwa-swiata-2022-zaklady-bukmacherskie/294, a po zakończeniu MŚ koniecznie zajrzyj na zakład bez ryzyka.

You may also like

Leave a reply

More in Chillout