Zakupy

Podaruj miłość zaklętą w prezencie!

Niedługo święta a co za tym idzie obdarowywanie się nawzajem prezentami i odwieczny problem.. co kupić mamie kiedy pomysły się już skończyły, siostrze która jest wybredna, siostrzeńcowi który ma już chyba wszystko. Po prostu głowa pęka a ty chciałbyś mieć to już z głowy.

Wybór odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby może być trudny, szczególnie gdy robisz zakupy dla kogoś, kto wydaje się mieć już absolutnie wszystko! Ostatnią rzeczą, którą prawdopodobnie chcesz zrobić, to wydać pieniądze na prezent, który będzie leżeć i kurzyć się na półce, nieużywany lub bibelot, na który twój ukochany będzie od czasu do czasu patrzył, ale który w przeciwnym razie nie ma żadnego sensu.

Czy coś boli bardziej niż świadomość, że podarunek, który podarowałeś komuś, nie jest tym, czego chciał odbiorca? Może to być szczególnie trudne. Jeśli więc szukasz czegoś wyjątkowego i nie tylko wyjątkowego, ale jedynego w swoim rodzaju, możesz pomyśleć o dawaniu ręcznie robionego prezentu zamiast kupowania czegoś w sklepie.

Pamiętaj, że robienie prezentów w domu nie oznacza, że ​​będą kosztować mniej niż to, co możesz kupić w sklepie. Zwłaszcza w przypadku rzemiosła z włókien (dziania i szydełkowania) zakup materiałów może rzeczywiście kosztować więcej niż zakup gotowego przedmiotu w sklepie.

Celem wręczania ręcznie robionych prezentów jest przekazanie czegoś osobistego i indywidualnego osobie otrzymującej prezent. Możesz nie oszczędzać pieniędzy, ale dajesz szczególnie znaczący prezent.

Jedyne w swoim rodzaju, nie z żadnej sieciówki – po prostu CIEKAWE!

Każdy prezent, który zrobisz, jest jedyny w swoim rodzaju. Żadne dwa dzieła nigdy nie będą takie same, a to nadaje każdemu takiemu prezentowi specjalne znaczenie. Nawet jeśli użyjesz tego samego wzoru dwa razy, nigdy nie odtworzysz czegoś, co już zrobiłeś/podarowałeś swojej mamie. Ten, który dasz siostrze, będzie inny. Jeśli zrobisz świece na prezenty, zapachy i kolory będą wyjątkowe: już nigdy nie sprawisz, że będą takie same.

Igły (wszelkiego rodzaju) najbardziej nadają się do tworzenia indywidualnych prezentów ze względu na różnorodność tkanin, przędz lub sznurków. Z drugiej strony są to również najdroższe wyroby rzemieślnicze, które można podarować jako prezenty i generalnie zajmują najwięcej czasu. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na prezentach, rzemiosło igłowe nie jest dobrym wyborem.

To najbardziej osobiste prezenty

Jeśli kiedykolwiek musiałeś wszędzie szukać idealnego prezentu dla wybrednej osoby, zrozumiesz znaczenie ręcznie robionego prezentu, który jest osobisty dla osoby, która go otrzyma. Wybierając prezenty zamiast kupować je, możesz wybrać kolory (lub zapachy lub smaki), o których wiesz, że twój ukochany doceni je.

Każdy, kto kiedykolwiek szukał wszędzie idealnego misia dla małej dziewczynki lub niebieskiej ciężarówki w odpowiednim kolorze dla małego chłopca, zrozumie, co to znaczy dać prezent, który został spersonalizowany specjalnie dla osoby, która go otrzyma. Ponieważ możesz mierzyć lub wybierać (a nawet farbować!) daną rzecz. Nie musisz się martwić, że będzie to niewłaściwy kolor, niewłaściwy rozmiar lub inny typ. Możesz podjąć wszystkie te decyzje dla osoby, która otrzyma prezent, a ponieważ jest on tak spersonalizowany, będzie idealny!

Są stworzone z miłością

Prezent powinien pokazać osobie, która go otrzymała, że ​​darczyńca o nich pomyślał i że zna je wystarczająco dobrze, aby znaleźć coś, co idealnie pasuje do ich osobowości i hobby. Krótko mówiąc, prezent jest wyrazem miłości od jednej osoby do drugiej (miłość platońska, braterska lub romantyczna). Kiedy zdecydujesz się dać ręcznie robiony prezent komuś, kto jest dla ciebie ważny, wysyłasz mu wiadomość, że był on wart czasu, który poświęciłeś na stworzenie tego prezentu. Twój dar jest nasycony miłością rąk, które go przekazały osobie, która go otrzyma.

Bardzo niewiele prezentów jest tak przyjemnych jak otrzymanie czegoś, o czym wiesz, że ktoś poświęca czas na tworzenie specjalnie dla Ciebie. To wprowadza niesamowity „czynnik miłości” do tych niesamowitych prezentów.

Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa!

Dla tych, którzy lubią rzemiosło, domowe prezenty są prawdziwą przyjemnością! Być może nie ma lepszego powodu, aby robić prezenty ręcznie, niż czysta i nieskażona przyjemność w procesie twórczym. Jeśli jesteś osobą kreatywną, robienie prezentów dla swoich bliskich powinno być zabawą od planowania, przez wykończenie i pakowanie. Czy istnieje lepszy powód, aby dawać ręcznie robione prezenty, niż fakt, że lubisz je tworzyć? Jeśli żaden inny powódnie przemawia do ciebie, mam nadzieję, że ten właśnie tak.

Mogą zaoszczędzić pieniądze

Chociaż z pewnością prawdą jest, że w niektórych przypadkach ręcznie robione prezenty kosztują więcej pieniędzy niż kupowane w sklepie wersje tego samego przedmiotu (wełniane swetry są tego doskonałym przykładem!), W niektórych przypadkach robienie prezentów może zaoszczędzić pieniądze. Na przykład świece mogą zaoszczędzić pieniądze na drogich alternatywach zakupionych w sklepie.

PAMIĘTAJ!

Bądź uczciwy wobec osób, którym dajesz prezenty. Zwłaszcza w przypadku wymiany prezentów upewnij się, że prezenty, które dajesz, są wysokiej jakości, tak jak chciałbyś otrzymać od kogoś innego. Robienie prezentów w domu nie jest usprawiedliwieniem do robienia czegoś co będzie klapą ani do oferowania produktu końcowego niskiej jakości. Stwórz to, co wiesz najlepiej, aby zadowolić odbiorcę prezentów i pamiętaj, że standard jest inny dla dzieci niż dla dorosłych. DO DZIEŁA!

You may also like

Leave a reply

More in Zakupy