Firmy

Treść newsletterów buduje relacje z konsumentem

program do mailingu

Treść Twoich e-maili zwiększa ilość potencjalnych klientów, pomaga nawiązać relacje z nimi, pozycjonuje Cię jako autorytet i pomaga Ci się wyróżnić spośród innych w Twojej branży oraz na rynku.

Dodatkową korzyścią jest to, że możesz promować treści, które wymagają wyświetleń. Jeśli wykonałeś kawał dobrej roboty ze swoimi treściami, Twoi odbiorcy udostępnią linki z witryn w mediach społecznościowych. Podczas gdy Twoje treści zostaną udostępnione, nowi czytelnicy dowiedzą się o Twojej witrynie. Dzięki dobrym zachętom w witrynie rozszerzysz swoją listę mailingową.

Program do mailingu ułatwia prowadzenie marketingu treści

Program do mailingu pozwala łączyć content marketing i email marketing na wiele sposobów. Na przykład możesz spróbować użyć treści e-maili, które sprzedają produkt, jednocześnie edukując potencjalnych klientów. Witryna e–commerce poświęcona modzie może wysyłać przewodnik dotyczący łączenia i dopasowywania strojów na wiosnę. Przewodnik będzie zawierał linki do różnych produktów, które są sprzedawane w witrynie.

Jeśli masz problem z pomysłem na newslettery – dobrym rozwiązaniem będzie tutaj program do mailingu. Jeśli prowadzisz bloga, wybierz kilka popularnych artykułów i wykorzystaj części tych blogów jako informacje, zawarte w newsletterach. W ten sposób serwis edukuje czytelnika, jednocześnie oferując bezpośrednio rozwiązanie, które można wygodnie znaleźć w sklepie. Ludzie kupują rozwiązania swoich problemów.

Zoptymalizuj atrybuty treści wiadomości e-mail

Zwiększ swoje szanse na rozpowszechnianie treści, integrując media społecznościowe z e-mailami. Zamiast zasypywać klientów ofertami sprzedaży dodatkowej i krzyżowej, spróbuj dodać treść do kampanii kroplowych po zakupie. Może to pomóc w zmniejszeniu zwrotów kosztów, zwiększeniu dodatkowych ofert sprzedaży miękkiej i w stworzeniu silniejszych relacji z klientami.

Program do mailingu ułatwi skierowanie newsletterów do określonych segmentów listy e-mailowej. Może to prowadzić do większego zaangażowania w Twoje treści, a także może pomóc Twoim treściom przyciągnąć więcej tego samego segmentu do Twojej listy e-mailowej. Może to działać szczególnie dobrze, jeśli okaże się, że ten konkretny segment jest wartościowy.

Podsumowując, content marketing i email marketing mogą dobrze ze sobą współpracować. Chodzi o to, aby wiedzieć, jak używać tych dwóch strategii razem, aby uzyskać optymalne wyniki.

You may also like

Leave a reply

More in Firmy