Dom i wnętrza

Pomysły na półki ścienne w każdym stylu

Jeśli zastanawiałeś się nad pomysłami na półki ścienne, prawdopodobnie odkryłeś, że istnieją różne rodzaje półek. Wybierając półkę ścienną, skup się na swojej przestrzeni, potrzebach i stylu. Przeczytaj artykuł dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnych typach półek i dowiedzieć się, jak z nich korzystać.

Pomysły na pływające półki

Pływające półki są praktyczne i stylowe. Są przymocowane do ściany za pomocą ukrytego wspornika, aby nadać wrażenie unoszenia się. Idealnie nadają się do prezentowania niewielkich dekoracji, fotografii i dzieł sztuki.

Pokaż zastawę stołową i akcesoria kuchenne

Jeśli szukasz dodatkowego miejsca do przechowywania w swojej kuchni, rozważ użycie pływających półek. Oferują minimalistyczny wygląd, zapewniając jednocześnie dodatkową przestrzeń do przechowywania. Jeśli nie masz w kuchni szafek, możesz w ich miejsce zastosować pływające półki. Nada Twojej przestrzeni czysty i prosty wygląd, a zastawa stołowa będzie służyć jako dekoracja.

Drewniana półka pływająca

Wypróbuj inne podejście do klasycznej pływającej półki z bardziej drewnianą wersją. Gruba półka zapewni większą platformę i nieco więcej wsparcia, dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli masz większe przedmioty do wyświetlenia. Przedmioty, których często używasz, przechowuj na pływających półkach, ponieważ ich otwartość ułatwia dostęp do nich.

Pokaż swoje dzieła i zdjęcia

Pływające półki świetnie nadają się do wyświetlania ulubionych dzieł sztuki i zdjęć. Jeśli lubisz regularnie zmieniać swoje dzieła, pływające półki ułatwiają filtrowanie różnych elementów.

Utwórz bibliotekę

Jeśli masz malucha, który uwielbia czytać, zastanów się nad przekształceniem jednej z jego pustych ścian w łatwo dostępną bibliotekę. To łatwy sposób na przekształcenie pustej ściany w przyjemną przestrzeń.

Pomysły na półki warstwowe

Jeśli myślisz o otwartych półkach, ale nie wiesz, dokąd się udać, półki piętrowe mogą być dla Ciebie najlepszym pomysłem na półkę ścienną. Warstwowe półki to otwarte, warstwowe półki, dzięki czemu są świetnymi opcjami dekoracji. Wielopoziomowa konfiguracja pozwala połączyć podobny wystrój, zachowując styl i porządek, jednocześnie nadając eklektyczny charakter.

Być zorganizowanym

Kiedy potrzebujesz trochę dodatkowego miejsca do przechowywania, czasami regał jest zbyt duży lub zbyt duży na to, czego potrzebujesz. Wypróbuj wielopoziomowe półki, aby uzyskać łatwo dostępne miejsce do przechowywania, które działa również jako wyjątkowy wystrój. Wykorzystanie półki pomoże zwolnić miejsce na biurku.

Pokaż narzędzia kuchenne

Półki mogą być ciekawymi atrakcjami na ścianach, a jednocześnie są całkowicie przydatne. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać elementy dekoracyjne, aby zwolnić miejsce na blacie, czy mieć miejsce na najpotrzebniejsze rzeczy w kuchni, półki wnękowe mogą zoptymalizować przestrzeń.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni narożnych

Wykorzystaj swój samotny kąt, dodając półki narożne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczną trójkątną półkę, czy coś bardziej wyszukanego, stwórz przytulny kącik, aby pochwalić się wszystkimi ulubionymi przedmiotami. Użyj go w sypialni jako budzik, ładowarkę do telefonu lub książki, które właśnie czytasz.

Jeśli masz małą łazienkę, czasami regały mogą sprawić, że pomieszczenie będzie jeszcze mniejsze. Zdecyduj się na półki ze wspornikiem szklanym – szkło sprawia, że ​​czujesz się, jakby go nie było, a jednocześnie jest stylowe! To elegancki sposób na dodatkowe miejsce do przechowywania ręczników i akcesoriów łazienkowych.

You may also like

Leave a reply